Montagebeschläge fur 5060 Halb-Hochbett teilbare Pfosten

35,-

Sendung Standard Lieferung
2-5 Wochen

Detaillierte Beschreibung

Montagebeslag tbv 5060 Halfhoogslaper deelbare poot.

Inhoud colli 1:
Montage handleiding 5060
8 x Verbindingsbout M6 x 90 mm.
8 x Dwarsmoer, klobe M6 Ø10mm x 16mm lang.
1 x Inbussleutel nr. 4
Inhoud colli 2:
1 x Verbindingsbout M6 x 70 mm
1 x Verbindingsbout M6 x 90 mm
1 x Verbindingsbout M6 x 110 mm
1 x Busmoer M6 Ø9mm lang 14mm cyl.kop verzinkt SW5
2 x Dwarsmoer, klobe M6 Ø10mm x 16mm lang.
2 x Spaanplaatschroef 4×35 mm
3 x Spaanplaatschroef 4×50 mm
Inhoud colli 3:
4 x Koppelstift met 2 konische gaten.
8 x Dwarsbus, gat voor koppelstift en gat voor boutje.
8 x Boutje met konische punt

Artikelnummer 9460-2
Anzahl Packstücke 1